Как бывшая железнодорожница из Дебальцево стала призером чемпионата Украины по танцам

27.03.2018 1171

Жительница Дебальцево Наталья Верещагина до войны в родном городе жила спокойной размеренной жизнью и, работая на железной дороге экипировщицей вагонов, всегда мечтала реализовать себя в другой профессии. 

Читайте больше: https://112ua.tv/ato/uehat-iz-rodnogo-goroda-i-nayti-sebya-v-novoy-professii-kak-byvshaya-zheleznodorozhnica-stala-prizerom-chempionata-ukrainy-po-tancam-439161.html

 

Це відео було представлене «112 Україна» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю «112 Україна» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

Главные видео 17.06.2021

Новости партнеров

Loading...